NEED

10,200.00 ден 6,100.00 ден

melange colour block, reversed nylon zipper at front, placket at front zipper, reversed ventilation zipper, contrast sealed block zipper at front pocket, reversed nylon zipper behind flap at side pockets, liftpass pocket with velcro, detachable hood, elasticated cuff with adjustable shellfabric tab and velcro closure, fancy round cord with metal tip at hood, elastic cord with cordstopper at hood

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.