MOUNT

11,200.00 ден 6,300.00 ден

fake down and softshell combination, colour block, sealed front zipper and zipper at chest pocket, full length stormplacket, reversed nylon zipper at side pockets, extra lycra panels at lining and extra taped shoulder seams, high collar, round shaped extra soft velcro, melange colour lycra cuffs, contrast colour elastic cord with cordstopper at hood, metal eyelets, thermoknit collar

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.