MAVERIK

5,100.00 ден 3,100.00 ден

solid body with contrast coloured parts, reversed nylon front zipper, reversed nylon zipper at pockets, contrast colour reversed nylon zipper at chest pocket, elastic bindings at cuffs and bottom, badge at sleeve

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.