DUFFEL FULL ZIP

5,000.00 ден 2,500.00 ден

Melange with solid sleeves, visible plastic blockteeth zipper at front, reversed nylon zipper at side pocket, shell fabric chin protector, high collar, supersoftlock seams.

Material 52% polyester / 48% cotton

Нема на залиха

Категории: , Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.