CLAVIN

10,200.00 ден 6,100.00 ден

contrast colour sealed front zipper and zippers at chest pockets, reversed nylon zipper at side pockets, high collar with lasercut ventilation detail, clean edge tab with velcro, round shaped extra soft velcro, lycra cuffs, elastic cord with cordstopper at hood, metal eyelets, thermoknit collar, contrast colour lining

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.