WARRIOR

12,700.00 ден 7,600.00 ден

colour block, reversed sealed zipper at front, reversed sealed zipper at pockets, reversed ventilation zipper, reversed sealed zipper at chest pocket, reversed nylon zipper at liftpass pocket, high collar, clean edge tab with soft velcro, lycra cuffs, elastic cord with cordstoppers, thermoknit collar

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.