SYN Oil

650.00 ден

  • Performance Wet Lube
  • The original synthetic chain lube formulated specifically for mountain bikes Superior wear protection, efficiency and durability for extreme conditions/mileage
  • Unique detergents break down and isolate dirt protecting the surfaces of your chain
SYN Oil

650.00 ден

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.