OAKLEY FACTORY PILOT TRUCKER HAT

1,800.00 ден 1,300.00 ден

A classic 6-panel design with a recycled polyester mesh back makes the Factory Pilot Trucker Cap the ideal companion. The Hydrolix sweatband provides optimal moisture management, and the curved peak protects against the sun’s harmful rays. Finished off with an adjustable fit tab and the iconic embroidered Oakley Factory Pilot logo.

На залиха

OAKLEY FACTORY PILOT TRUCKER HAT

1,800.00 ден 1,300.00 ден

Шифра: 80072 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.