Arrivo 2 Thermo Headbend

800.00 ден

  • Thermoflex is warm, soft and stretchy
  • Raw-cut edge lies flat and doesn’t bunch under helmet
  • Flat-lock stitching
  • Weight: 22

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.