Volota 2 FZ

6,100.00 ден 4,900.00 ден

  • Velocity dimpled main body fabric
  • Stretch mesh side and shoulder panels
  • Jacquard elastic waistband
  • Full-length YKK® Vislon zipper
  • Stretch mesh arm bands with raw-cut edge
  • 3 rear pockets with reflective tabs
  • Weight: 142g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.