MEN’S RBX COMP THERMAL BIB KNICKER

Cold legs make for bad rides, and bad rides are no fun. Lucky for you, the RBX Comp Thermal Bib Knickers keep your legs toasty on chilly days. And to top off the comfort, we’ve used our Body Geometry 3D Contour Chamois with a variable density design that places support and padding where you need it, not where you don’t.

Clear
MEN’S RBX COMP THERMAL BIB KNICKER
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.