P2 Overendz Bar Ends

1,500.00 ден

Sharing the same technologies as our S-Works model, the P2 Overendz were designed in collaboration with mountain bike legend, Ned Overend. They’re made of injection-molded nylon and finished with a soft rubber grip surface, so the P2 Overendz bar ends are sure to maximize comfort and control.

Нема на залиха

Шифра: 020750 Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.