MEN’S IMPENDOR PRO GORE-TEX® JACKET

29,000.00 ден 20,300.00 ден

Made for extreme alpine missions, our new Impendor Pro Jacket delivers ultimate waterproof and windproof protection. Three-layer GORE-TEX® Pro technology keeps the weather at bay without sacrificing breathability.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.