MEN’S STRATOS JACKET

9,900.00 ден 6,900.00 ден

Stay dry on the mountain in poor weather in this seam-sealed, waterproof jacket. DryVent™ technology repels rain and wicks away sweat, keeping you comfortable and fresh. A mesh lining and brushed collar are gentle on your skin.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.