MEN’S DESCENDIT JACKET

16,000.00 ден

Built for day-long slope adventures, the sleek Descendit Jacket features highly packable PrimaLoft® Black insulation to keep you warm and DryVent™ fabric for all-round waterproof protection.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.