S-WORKS TURBO ALLROUND 2 – TUBULAR 28x26mm

5,300.00 ден

The S-Works Turbo Allround 2 Tubular is the tire of choice for many professional riders due to its enhanced performance traits over current offerings. It features an extremely low level of rolling resistance, superior cornering traction, and astounding grip through various course conditions. In other words, it’s the tire that’s purpose-built to help you get to the finish line first.

На залиха

S-WORKS TURBO ALLROUND 2 – TUBULAR 28x26mm

5,300.00 ден

Шифра: 020795-3 Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.