Purgatory Grid 650b

2,400.00 ден

  • Casing: Additional sidewall protection for exceptional durability, plus sidewall stiffness for stability.
  • Bead: Foldable
  • Butyl wrapped bead = 2Bliss Ready
  • Compound: GRIPTON
  • 650b x 2.3″; PSI 25-50; approximate weight 785g

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.