SanDisk Ultra MicroSDXC

1,300.00 ден

  • Capacity: 32 GB
  • Read Speed: up to 98MB/s
  • Video Speed: C10, U1, A1
  • Form Factor: microSDHC

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.