Pole 20″

2,100.00 ден

  • 20″ telescopic Pole
  • Adjustable wriststrap
  • GoPro® camera not included
  • For GoPro® Session,  Hero5 Session, Hero, Hero3+ , Hero 4, Hero 5

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.