MONSTER JR

1,200.00 ден 700.00 ден

The Monster Jr matches the attitude of the young boys on the slope: wild. Manufactured from sturdy aluminium this pole covers the needs of hardcore all mountain skiing and is equipped with alpine race basket and steel tip. And of course something that should not be missed: cool graphics.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.