JOY GIRL

1,200.00 ден 700.00 ден

This pole is the girl’s choice. The Joy girl is made from lightweight aluminium and the graphics are aligned to our Joy series. It is the perfect companion from the first days on skis through carving turns ’til park and pipe tricks. It is built to last: with alpine race basket for optimal swing weight and steel tip to handle icy conditions.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.