JOY

1,300.00 ден 800.00 ден

With the Joy you have a solid pole in your hands. Manufactured from aluminium this pole scores with durability. The Soft Handle covers the needs of women’s hands. The Race Basket optimizes the swing wait and with the Star Tip you also feel comfortable on icy terrain. Of course the design matches with our Joy series.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.