SUPERSHAPE TEAM JR

1,200.00 ден 700.00 ден

With the Supershape Team junior girls and boys rely on a robust pole made of sturdy aluminium. It helps them to improve their skiing technique and skills. Manufactured with alpine race baskets it enables ideal swing weight for their on piste sessions. The steel tip supports them on icy terrain.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.