HEAD BAND BRRR BERRY

1,400.00 ден 1,000.00 ден

YOU’LL WANT MORE THAN ONE OF THE HAND-KNIT CLASSIC BRRR BERRY HEAD BAND, FULLY LINED IN FLEECE AND OFFERED IN A FULL ARRAY OF BRIGHT, VERSATILE COLORS.

  • FULLY LINED INTERIOR
  • SPYDER METAL LOGO CHARM
  • 100% POLYESTER
Clear
HEAD BAND BRRR BERRY
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.