VALERY

5,600.00 ден

The VALERY delivers outstanding head protection from park to piste and into the backcountry. Armed with Venturi Effect venting, an ergonomic neck gator, and cozy ear cuffs this new school helmet delivers safety and comfort by the bucket load, while our women-specific Microfur lining delivers extra comfort.

Clear
VALERY
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.