Mount 17

11,000.00 ден 6,600.00 ден

100% polyester
slim fit, regular length
fake down and softshell combination
extra lycra stretch panels at lining
and extra taped shoulder seams
20.000 k

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.