HUMANY 1/4 zip top

2,300.00 ден 1,400.00 ден

contrast colour reversed nylon front zipper and zipper at chest pocket, contrast colour flatlock and zipper pullers, elastic binding at sleeve opening

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.