NOISE full zip top

4,000.00 ден 2,400.00 ден

melange colour, contrast colour reversed nylon zipper at front and at pockets, contrast colour flatlock stitching, contrast colour lycra parts at cuffs, elastic bindings at cuffs and hem

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.