BALTIMORE full zip top

2,800.00 ден 1,700.00 ден

colour block, visible reversed nylon zipper at front, contrast reversed nylon zipper at chest pocket, shellfabric chin protector, contrast flatlock stitching, elastic binding at collar and cuffs

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.