MIIKKA

8,100.00 ден 4,900.00 ден

waistband closure with press buttons, reversed nylon zipper at side pockets, contrast coloured sealed zipper pullers and vent zippers at side leg, reversed nylon zipper behind pocket flap at back, adjustable waist with velcro, top stitched darts at pre shaped knees, round curved bottom, zipper at bottom legs, detachable elastic shoulder straps, pre-shaped legs

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.