CLIMBING

4,600.00 ден 3,200.00 ден

fabric mix with melange colour, reversed nylon front zipper and at side pockets, high collar, elastic bindings at hood, cuffs and bottom, leather badge at sleeve

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.