Protest Nxg Onatakan Zip Up

4,000.00 ден 2,400.00 ден

Introducing the Onatakan, part of the NXG label by Protest. This series is an upgrade in streetwear, combining edgy design with quality materials. This awesome hoodie is colour-blocked and made out of a heavy cotton blend. There is a wide drawcord at the neck. The hood is lined for extra comfort and warmth. The perfect warm layer for this winter, the Onatakan by NXG (by Protest).

Clear
Protest Nxg Onatakan Zip Up
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.