SL Expert Jersey

6,100.00 ден

To race is to live, and with racing comes long hours in the saddle. And it should come as no surprise that these long hours put high stress on your cycling jerseys. We, however, find it to be a misconception that you can’t provide race-ready performance in a package that’s built to take some abuse, and for this reason, we created our SL Expert Jersey.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.