S-Wrap Cork Bar Tape (red)

900.00 ден

  • Low-profile cork/EVA foam tape is sleek and comforting over rough roads.
  • Elastomer gel backing provides additional comfort and vibration damping.
  • Easy-stretch tape with feathered edges creates a smoot, low profile wrap.
  • Bar end plugs included

На залиха

S-Wrap Cork Bar Tape (red)

900.00 ден

Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.