MEN’S THERMOBALL™ SPORT JACKET

13,000.00 ден 10,400.00 ден

Turn to the Thermoball™ Sport Jacket for ultimate all-weather versatility on every winter hike. Lightweight synthetic insulation is as cosy and compressible as down but keeps you warm even when it’s wet, making it perfect for taking on trails in wintry conditions.

Нема на залиха

Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.