Stumpjumper Comp 27.5 2019

184,500.00 ден

No need to fret—we haven’t forgotten about all you alloy fans out there. In fact, the new Stumpjumper Comp Alloy 27.5 may be the most radically designed alloy bike ever made. For real, though. And with new tube shapes, an asymmetrical design, and the nimble 27.5 handling that we all love, it’s plenty capable and ready to take on the trail.

Нема на залиха

Size chart .pdf
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.