MEN’S PRESENA TROUSERS

11,200.00 ден 5,600.00 ден

With a new sporty, modern design, these durable performance ski pants will keep you supported and stylish on the hill. Breathable, waterproof fabric ensures you stay dry and comfortable during intense runs.

MEN’S PRESENA TROUSERS

11,200.00 ден 5,600.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.