MEN’S SICKLINE TROUSERS

14,300.00 ден 7,150.00 ден

Inspired by mountain professionals, these durable ski trousers feature waterproof DryVent™ fabric for dryness, mechanical stretch for optimum range of motion, and a Chimney Venting™ system for enhanced moisture management – perfect for high-intensity runs.

MEN’S SICKLINE TROUSERS

14,300.00 ден 7,150.00 ден

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.