MEN’S CHAVANNE TROUSERS

9,300.00 ден 5,600.00 ден

Made for skiers who want a classic, all-mountain layer that’s waterproof, breathable, and supremely comfortable. These trousers feature articulated knees for optimal freedom of movement, as well as a Chimney Venting™ system for enhanced ventilation.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.