PIVOT BALACLAVA

BEAT THE WIND-CHILL FACTOR WITH THE T-HOT PIVOT BALACLAVA IN BRUSHED STRETCH FLEECE, FEATURING A HINGE CONSTRUCTION FOR MAXIMUM COVERAGE AND UV 20 SUN PROTECTION.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.