CRUISE NECK TUBE

THE CRUISE TUBE OFFERS VERSATILE WARMTH AND WICKING FOR WINTER ADVENTURING. WEAR IT AROUND YOUR NECK ON COLD DAYS AND PULL IT UP TO YOUR GOGGLES WHEN IT REALLY GETS BAD OUT. MADE WITH A WOOL BLEND AVRA™ YARN FOR ULTIMATE COMFORT AND MOISTURE WICKING THAT OUTPERFORMS THE COMPETITION.

 

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.