SOLAR 2.0

3,100.00 ден

The SOLAR 2.0 is a revolution in on-mountain eye protection and sports a coveted ISPO WINNER award. It is a slim-line, lightweight goggle with a frame-free construction. The face foam is fitted directly onto a flashy mirror coated toric double lens, creating the perfect goggle for style-conscious, fun time skiers.

Clear
SOLAR 2.0
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.