TINA

5,000.00 ден 3,000.00 ден

The tough ABS Hardshell technology of the TINA helmet guarantees ultimate protection. A full Beanie Liner provides all-day comfort, while the new Cantilever construction guarantees that the lining stays wrinkle free and comfortable when changing the helmet’s size.

Нема на залиха

Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.