TINA

5,000.00 ден 3,500.00 ден

The robust ABS hard shell technology of the TINA helmet guarantees ultimate protection. The full-length beanie liner provides all-day comfort, while the brand new cantilever construction ensures that the lining stays comfortable and wrinkle-free as you adjust the size.

Clear
TINA
Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.