VARIUS

The VARIUS guarantees maximum protection and a perfect climate inside the helmet. The adjustable ventilation system with Venturi Effect eliminates moisture and heat and thus ensures the perfect climate and that helmet and glasses do not fog up. The microfleece lining, on the other hand, provides excellent comfort.

Моментално го нема на залиха.

Шифра: N/A Категорија: Ознаки: , , ,
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.