WOMEN’S DESCENDIT JACKET

16,000.00 ден 8,000.00 ден

Designed to keep you warm, dry and carefree on the slopes, this timeless ski jacket – made from over 50% recycled material – features waterproof fabric for dryness and synthetic insulation for lightweight warmth. A slim fit guarantees streamlined movement and style as you carve your way down.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.