MEN’S CHAKAL JACKET

21,700.00 ден 10,900.00 ден

Designed for gnarly banner runs, this weatherproof ski jacket features body-mapped insulation in key areas and breathable DryVent™ fabric. The result is dependable warmth, enhanced mobility, and dryness through the deepest powder.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.