Yakima SuperJoe Pro 3

10,500.00 ден

WEIGHT: 5.7 kg (12.6 lbs)
DIMENSIONS: 81.3 cm (32″) x 41.9 cm (16.5″) x 16.5 cm (6.5″) folded, arm separation 29.2 cm (11.5″)
CAPACITY: 3 bikes, 40.8 kg (90 lbs) total. (Some applications limited to 2 bikes, 27.2 kg (60 lbs) total, see Fit List and Instructions.)

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.