Yakima KingJoe Pro 3

12,000.00 ден

The KingJoe Pro makes adding a boot/hatch style rack to your hatchback, minivan or SUV a breeze. The QuickTrigger II™ hub system makes installation fast and easy while our StableCradles II™ hold your bikes firmly in place while driving.

Нема на залиха

Категорија:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.