OAKLEY B1B BELT BAG

2,000.00 ден

This lightweight and low-profile hip bag from Oakley is made of water-resistant fabric and has a 3.5L capacity, providing enough space for your essentials. Featuring one storage compartment and two zippers, the B1B Belt Bag is also complemented with an adjustable strap for a more personalized fit.

Нема на залиха

Шифра: 80074 Категорија: Ознака:
Веб страницата pro-sport.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.